Ogłoszenia parafialne 07.08.2016 r.

przez | 7 sierpnia 2016

baner ogłoszenia

NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

07 sierpnia A. D. 2016

1. Obchodzimy dziś XIX niedzielę w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. Dominika, wtorek święto św. Teresy Benedykty od krzyża, patronki Europy, we środę święto św. Wawrzyńca, w czwartek wspomnienie św. Klary.
  1. Wczoraj Papież Franciszek mianował dotychczasowego nuncjusza apostolskiego w Indiach i Nepalu, abp. Salvatore Pennacchio, swoim przedstawicielem czyli nuncjuszem Stolicy Apostolskiej w Polsce.
  2. Jutro, w poniedziałek po Mszy św. ostatnie spotkanie Grupy Duchowego Uczestnictw w XIII Pielgrzymce na Jasną Górę. W czwartek jak co tydzień godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  3. W gablocie przed kościołem można znaleźć pierwszą wizualizację, wstępną nowego ołtarza. Jego budowy podjęła się pracownia p. Dariusza Gamracego. Polecam tę sprawę waszym modlitwom.
  4. Dziękuję rodzinom, które wczoraj przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę, paniom Edycie i Monice, które przygotowały obrusy i panu Romkowi za wykoszenie trawy.