Ogłoszenia parafialne 31.07.2016 r.

przez | 31 lipca 2016

baner ogłoszenia
NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

31 lipca A. D. 2016

1. Obchodzimy dziś XVIII niedzielę w ciągu roku. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Alfona Marii Liguoriego, we czwartek św. Jana Marię Vianneya, w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
  2. Kończą się dziś Światowe Dni Młodzieży, zachęcam do modlitwy o dobre owoce tego pięknego spotkania z papieżem.
  3. Sierpień jest miesiącem modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji od alkoholu.
  1. W minionym tygodniu udało nam się naprawić pękniętą rurę odwadniającą przed kościołem i ułożyć na nowo fragment kostki. Naprawa okazała się trochę poważniejsza niż myśleliśmy przystępując do niej.
  1. IMG_20160729_112705505_HDR

1. nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek w ramach cotygodniowej adoracji będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek okazja do spowiedzi od godz. 18, w sobotę jak co miesiąc rano odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.
  2. Zachęcam do udziału w XIII Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę w dniach 2-9 sierpnia. Zapisy i bliższe informacje u ks. Krzysztofa Papieża w Strzegomiu, bądź u ks. Mirosława Bendyka w Świebodzicach w Parafii Brata Alberta na Osiedlu. Można się również zapisywać do Grupy Duchowego uczestnictwa, która modlitewnie wspierać będzie pielgrzymów. Podobnie jak w zeszłym roku spotykać się będziemy przy grocie po wieczornej Mszy św.
  1. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę członków grupy 15: Powroźnik Małgorzata, Otulak Alina, Krajewska Katarzyna, Marzec Łucja, Mroczkowska Maria, Szerszeń Marta, Oryńczak Wanda (10.10.2015)